| Soul123 a întrebat:

Salutare,am un mouse a4tech x7 3200 dpi asta nu conteaza, vreau sa-mi iau un mouse nou, am un buget limitat de maxim 150 de ron, vreau un mouse ergonomic cu un numar nu foarte mare de dpi rezistent si sa mearga excelent, eu vreau acest mouse pentru counter strike.De preferat sa imi recomandati un mouse care l-ati folosit sau inca il folositi si sa-mi dati si linkul sa-l vad.

1 răspuns:
| MisterSTAG a răspuns:

Http://www.emag.ro/mouse
Aici poti sa iti alegi ce mouse vrei.
Eu ti-asi recomanda http://www.emag.ro/......E9KVDBBBM/ ref=list_p1_l6