| Tănase14 a întrebat:

Salutare am un ps3 super slim su nu pot sa descarc gta 5 de pe cd mi se blocheaza ori dupa ce sa instalat ori dupa ce se instalează

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Normal sa nu poti pentru ca asa sunt facute jocurile toate sa nu se poata pirata... daca ai ps3-ul modat il descarci de pe net si-l joci dar nu online!

| Tănase14 explică (pentru lpavel):

Nu il am modata consola si jocul este original dar si gta 5 trebuie sa iti instaleze pe consola încă 10 gb ca sa poti juca doar se descarca prima parte si cand întră în joc sa descarca a doua parte mi se blocheaza atât jocul cat si consola

| lpavel a răspuns (pentru Tănase14):

Aha... eu am inteles altceva pentru ca nu te-ai exprimat corect! In consola se incarca jocul de pe cd NU se descarca! De aceea te-am inteles gresit... la problema asta nu prea stiu raspunsul. Poate ai cd-ul zgariat, poate trebuie sa-i faci un update la ps3, nu stiu, cauta pe Youtube sigur gasesti ceva! Bafta!