| Platinumus a întrebat:

Salutare, am un televizor smart cu intrare usb si a-si vrea sa derulez un film descarcat pe stick, problema este ca televizorul nu citeste subtitrarea care am pus-o langa film... in acelasi folder si nu gasesc nici o metoda pentru a o adauga filmului... sugestii? Funda si multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Moƒo a răspuns:

Bro.
Dai options din telecomanda- si subtitrare. Unele modele citesc sau nu.srt dar merita sa incerci. Daca nu merge, altceva nu ai ce face. Ar mai fi sa incerci acelasi film in altfel de format.