| Piciuu a întrebat:

Salutare, as avea si eu nevoie de ajutor in speranta ca o sa gasesc un joc mai vechi jucat de mine pe care as vrea sa il joc din nou. Tin sa mentionez ca am uitat numele jocului (era ceva de genul, real racing 2 multiplayer) sau ceva asemanator.

Jocul era unul simplu cu formule din F1 bineinteles, dar aveai si posibilitatea sa te plimbi cu caracterul pe o mapa micuta unde puteai sa iti cumperi VIP 1 luna, sa participi la curse V.I.P/ rotii vip, culoare vip. Tin sa mentionez ca jocul trebuia descarcat de pe pagina oficiala.
Ofer si funda si 10£ celui care ma poate ajuta.
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Intreaba-ti prietenii cu care te-ai jucat, sau care sunt de varsta ta, cu siguranta isi vor aduce ei aminte.

| Piciuu explică (pentru Violleta2022):

L-am gasit aseara, era superstar racing. Ma jucam singur jocul acesta. Multumesc oricum

1 răspuns: