| TheCaliptus35 a întrebat:

As dori sa imi achizitionez un xbox one s,insa totodata,avand si un pc, nu m-as juca foarte mult pe acesta.Insa sunt cateva titluri pe care as vrea sa le joc.Acestea sunt:Forza Horizon 3, 4 si Motorsport 6, 7.
Intrebare adresata cunoscatorilor/detinatorilor de xbox:cumpararea unui joc fizic la mana a doua imi va oferi si progresul fostului propietar? Spun aceasta deoarece sunt nou in console si nu prea as vrea sa dau banii aiurea.
Si inca o scurta intrebare:Se merita un abonament xbox game pass?
Multumesc pentru raspunsuri! laughing)

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Cumpararea cd-ului/dvd-ului fizic nu-ti va da cariera lor. Chestia cu abonamentul, tu decizi daca "merita" sau "nu merita", sunt banii tai, timpul tau.

| TheCaliptus35 explică (pentru CM7YRE):

La treaba cu abonamentul, m-am interesat putin, si ai perfecta dreptate.Merita numai daca ai timp sa te joci.Merci fain pentru raspuns!

| CM7YRE a răspuns (pentru TheCaliptus35):

Cu placere, zi frumoasa!