| Lungu_Robert_1992 a întrebat:

Salutare. As vrea sa imi spuneti ce MMORPG-uri bune ati jucat/jucati. Sincer, am jucat...majoritatea, de la puscaturi ca metin2 la Tera, GuildWars2, WoW, Aion, Dekaron, tot ce e publicat de Webzen actually. As putea scrie nume toata ziua. In fine, de ce intreb aici? Pt. ca in depth nu am jucat decat vreo...5-6. Si poate nu stiu eu calitatea reala a unor jocuri. happy Multumesc.

4 răspunsuri:
| JeleUUU a răspuns:

Amice, reapucate de Tera sau incearca Vindictus

| DuoMaster a răspuns:

Poti sa te joci LOL(league of legends) e foarte bun jocul si e de strategie ceva gen metin dar mult mai tare dupa parerea mea.

| rominianul77 a răspuns:

Ce zici de 4story.

| Lungu_Robert_1992 explică:

4Story e undeva sub nivelul marii in comparatie cu cele pe care le-am mentionat dar mersi de raspuns. Iar LoL in primul rand e MOBA nu MMORPG, iar in al doilea rand am diamond pe 3 conturi deja laughing. Altcineva?