| beastboy321 a întrebat:

Salutare as vrea si eu sa stiu ce imi suporta placa de baza... placa video procesoru hardu rami etc. id placi este 63-0100-009999-00101111-060807-Lakeport$1AAAA000 astept raspuns si daca puteti sa imi dati si mie un link sa vad ce imi suporta. MULTUMESC!

4 răspunsuri:
| JaJe a răspuns:

Ce sa fac eu cu id-ul placii? am nevoie de denumirea acestuia!

| JaJe a răspuns:

Poftim aici un link cu placata de baza:

http://www.specsbox.com/142/msi-n1996-motherboard-specs.html

| beastboy321 explică:

Am cautat pe net. da nu gasesc ce imi suporta daca stiti va rog lasati`mi un link placa e MSI N1996