| MaiusDLB a întrebat:

Salutare, azi 07.05. 2016, am jucat CS:GO in Competitive, si seara cand am intrat din nou sa joc, imi apara scris cu ROSU, "Global Cooldown, Convictet by Overwatch - Majorly Distruptive", va ros spuneti-mi, e permanent, sau e pe un anumit timp, nu am folosit Hack, sau alte chestii...

2 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Daca nu ma insel e ban pe 1 an de zile, daca esti sigur ca nu ai jucat cu cod-uri trimite un ticket la steam si te rezolva ei.

Overwatch -ul este un ban dat pe report-urile unui user analizand demo-urile facute pe tine. Daca la un moment dat ai jucat cu coduri si ai primit report de atunci ti se trage ban-ul.

| Football2016 a răspuns:

Poate ai vac ban permanent, sau pe o anumita durata.Scrie acolo sus cred, n-am luat vac ban.Dar nu ti se poate davac daca nu ai folosit hackuri deoarece nu numai un om da overwatch, ci mai multi