| Yusuke16 a întrebat:

Salutare. Caut si eu un joc online ( MMORPG ) foarte asemanator anime-ului Sword Art Online. Multumesc.

6 răspunsuri:
| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns:

Cel mai apropria mmorpg la momentul actual de SAO ar fi AION. Alte alegeri ar fi TERRA Rising sau Vindictus.

| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns (pentru ɗєʌɗvơɪƈє):

Specific că-n AION poți cânta la instrumente, poți face multe. Oricum e frumos, doar că e cel mai bine să-l ai la grafică maximă.

| FatUglyVirgin a răspuns:

Dragon nest

| Akihito a răspuns:

Ai putea incerca Aura Kingdom

| TinK0de a răspuns:

Am vazut anime-ul, e genial, printre preferatele mele.Deci nu prea ai ce joc sa gasesti dupa el, deoarece cand a fost prins in SAO nu avea magii. Asemanator cu el este WOW(WORLD OF WARCRAFT) dar daca vrei sa joci oficialul trebuie sa dai 50 lei pe luna(totusi acum 2 ani avea 10 milioane abonati, acum nu sunt sigur), iti recomand wow freakz are 3000+playeri zilnic si e free.Alt joc free, asemanator cu SAO este AION, poti chiar si sa zbori, dar nu la inaltimi mari.Sunt jocuri foarte complexe, dar odata ce le intelegi e super...

| DementialRoby a răspuns:

Metin 2 Ro sau LOL