| Rigbby a întrebat:

Salutare, caut si eu un program de editat poze care sa aiba optiunea de "redimensionare" sau "resize" pentru ca am cautat o poza pe google dar peste tot are aceeasi rezolutie (mica), dar eu o vreau la rezolutie mai mare, am incercat cu photoscape (intr-adevar ii mareste rezolutia dar o vede mai aburita) iar eu caut un program care sa mareasca poza dar sa ramana tot clara, programul cel mai bun primeste funda, mersi.

3 răspunsuri:
| TheMiningSheep a răspuns:

Uite.
Asta o sa te ajute;)
http://www.picresize.com/
Nu trebuie descarcat.
E online. :D

| Rigbby explică (pentru TheMiningSheep):

Programul acesta le face mai mici, dar eu vreau sa le faca mai mari si sa se vada clar nu aburite

| TheMiningSheep a răspuns (pentru Rigbby):

Nu ai cum sa faci resize fara sa se vada pixelat...
E imposibil straight face
Practic cand maresti rezolutia unei poze fiecare pixel se transforma in mai multi identici.(Adica patratele mari si urate)
Deci...