| TheTimeKiller a întrebat:

Ce jocuri frumoase(sa nu fie de strategie sau racing) pentru pc-ul meu stiti? Am 2gb ram DDR3, placa video de 1gb 128 biti nVIDIA, procesor Intel pentium 3 ghz si windows 7 ultimate x32. Spuneti-mi o lista cu jocuri frumoase, poate care merg si cu controller de xbox(am controllerul si nu prea l-am folosit). As cauta jocuri si sa dau pe site-ul can you run it, dar de exemplu acest site imi spunea ca jocul dishonored nu merge si a mers la pe high quallity.
PS. Nu ma jigniti ca stiu ca am un calculator prost dar unii nu au bani sa isi cumpere procesor dual core sad

2 răspunsuri:
| TCosmin a răspuns:

Tu ai idee ce mult conteaza ce natie de nVIDIA e placa aia video (gpu). Iti recomand asa: game-debate.com O sa te ajute! Jocuri? gta 4. nu stiu?

| McDrive a răspuns:

Battelfield bad company 2
Battlefield 3
Operation flash point red river7