| jdavy209 a întrebat:

Salutare! Ce parere aveti despre seria NFS?
Aud mai mereu pe YouTube ca s-a dus pe apa zambetei seria, eu unul am jucat jocurile mai noi pe PS3 ca n-am PS4 si mi s-au parut Ok. Voi ce parere aveti?

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Sa dus pe ulei ca vor EA prea multi bani, si trebuie sa bagi $$$ daca vroiai sa ai sanse in mp online.

| dinaprilie a răspuns:

Salut, pentru vremea cand a aparut a fost revolutionar. Acum cred ca a cam fost prins din urma de alte titluri cu acelasi "scop". Una peste alta engineul jocului este foarte bun chiar daca nu este perfect. Pe vremea cand inca ma mai jucam jocuri la pc il consideram top.