| madab28 a întrebat:

Salutare! Cei care jucați FIFA 23 pe XBOX. Am și eu o problemă! Am cumpărat zilele trecute jocul însă când vreau să joc in modul " Seasons", primesc o anune eroare. Scrie ceva de genul că " nu s-au putut actualiza squad-urile" și pe lângă asta, când intru in mod Seasons îmi apare că sunt doar 2 players online! E din cauză că nu am jucat deloc jocul in kick-off sau ceva legat de asta? Sau de la setări… Care mă ajută să rezolv primește fundă!????????

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

S-a produs o eroare la actualizarea jocului! Dezinstaleaza jocul si reinstaleaz-o din nou! la instalare asigura-te ca esti conectat la internet!

| madab28 explică (pentru lpavel):

S a rezolvat! Pur si simplu cand am repornit consola si am reintrat in joc a mers! Probabil era o eroare din cauza internetului. Mersi oricum!

| lpavel a răspuns (pentru madab28):

Cu placere!

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Da cont de xbox live cu abonament ai?

| madab28 explică (pentru Wr3nch):

Normal frate. A fost o eroare pur si simplu