| Rise a întrebat:

Salutare, cine doreste sa castige bani online sa intre pe www.camatarii.com poti castiga pana la 100 de euro jucandu-te.

Caut site-uri pentru parteneriate.contact:helpcamatarii@yahoo.com

2 răspunsuri:
| punctul a răspuns:

Prostie.banii reali se fac pe adfly, cauta pe google sa vezi ca e adevarat.
aici link de inregistrare http://adf.ly/? id=547461

eu am deja 17 dolari.

| Rise explică (pentru punctul):

Ce ai pus tu este sa-ti creasca tie afacerile, celor care vor ceva frumos si adevarat. poate sa intre si sa vada dovezi de plata pe forumul de suport al jocului.

Cui ii place jocurile de mafie, poate intra alaturi de cei 1500 de useri si pot intra in lumea interlopa! www.camatarii.com