| anonim_4396 a întrebat:

Salutare. Cine ma poate ajuta si pe mine, nu pot sa deschid fisiere PNG si GIF in Windows Picture and Fax Viewer, doar cele JPG si BMP merg. Eu am facut ce am stiut, prima data open with - choose program - Windows Picture and Fax Viewer sau properties - change - Windows Picture and Fax Viewer si tot nu merge. Ce as mai putea face?

2 răspunsuri:
| AlinKun a răspuns:

Incearca sa convertesti din png si gif in jpg sau jpeg chiar si bmp

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@AlinKun: Ce rost mai are asa stiam sa fac si eu, eu vreau sa deschida cum am spus cu Windows Picture and Fax Viewer.