| Întotdeuna2 a întrebat:

Salutare colegi,

Ajutați - mă și pe mine să înțeleg un preț la o pereche de căști (deja comandate).

Casti Solo HD Monster Beats Dr.Dre = 50 lei
+ 15 lei taxa de livrare.
Total: 65 lei.

Cum vi se pare acest preț și de ce sunt așa ieftine acest tip de căști Monster Beats.

Le mulțumesc tuturor celor care și - au făcut timp să îmi răspundă mesajului, așa promt.

1 răspuns:
| Braysto a răspuns:

Probabil este o chinezarie deoarece un acest tip de casti nu-s chiar asa de ieftine, probabil ai cumparat de pe un site fake sau ceva de genu, uitate si convinge-te chiar aici : http://www.emag.ro/casti-audio/brand/beats-by-dr-dre/c