| VLaDuTz02 a întrebat:

Salutare, cum mi.ar merge GTA 5 cu urmatoarele specificatii ale sistemului:
-Procesor Intel® Pentium® Kaby Lake™ G4600, 3.60GHz, 3MB, Socket 1151
-Memorie HyperX FURY Black 4GB, DDR4, 2133MHz, CL14, 1.2V
-Placa de baza MSI H110M PRO-D, Socket 1151
-Placa video GIGABYTE GeForce® GT 730, 2GB DDR3, 128-bit
Spuneti.mi va rog cam la ce grafici ar merge GTA-ul si ce ar trebui sa schimb la piese ca să nu am probleme pe viitor cu PC-ul.Eu sper sa-mi mearga la medium graphics.Va mulțumesc!

1 răspuns:
| alexboss2020 a răspuns:

Ar merge cu totul pe low chiar tot! Placa video e slaba nu prea sunt sigur ca o sa iti mearga pe low