| angelodacian a întrebat:

Salutare

De ce cand vreau sa vizionez un post TV online, intru pe un anumit site la acel post, se vede bine si se aude dar cand il pun fulscreen se blocheaza imaginea dar sunetul merge in continuare? cum rezolv problema? pe orice site cu tv online se intampla acelasi lucru, folosesc i. explorer

1 răspuns:
| sbboy a răspuns:

S-ar putea sa: 1)Nu ai viteza buna la internet-solutie:alege o oferta mai buna
2)Placa video sau procesorul nu sunt destul de bune-solutie:consulta un specialist pentru. a-ti cumpara alte noi si mai bune.
3)Nu e bun browserul care il folosesti-solutie:Incearca google chrome, opera, intenetexplorer(ultima varianta)

BAFTA!