| imDany a întrebat:

Salutare.De ce nu imi merge jocuri de la Konami exemplutonguees 2008, 2010,Tdu,etc cerintele pe care le cere jocul le am da nu imi merge intru in el merge bine in meniu si cand dau sa joc merge greu dc?

3 răspunsuri:
| Sharky_Fistis_1993 a răspuns:

Salut. Te rog sa imi spui ce componente ai la pc (Rami, procesor si placa video). La placa video exact modelul.

| imDany explică (pentru Sharky_Fistis_1993):

3 ram de 512 kingstone, procesor Intel dualcore 3. 0Ghz, placa video 1gb nvida geforce 8900

| Sharky_Fistis_1993 a răspuns (pentru imDany):

Din pacate nu iti merg din cauza configuratiei. Tu ai un sistem vechi, jocurile sunt d generatie noua. Incarca foarte mult rami si placa video, iar procesorul este depasit de el.Din pacate pentru tine, singura modalitate ar fi sa facu un upgrade la tot pc (omponete noi) sistemul tau este depasit de zilele noastre. Pe acea configuratie poti juca jocuri pana prin 2007, jocuri ca cele prezenate de tine.