| Yulyan007 a întrebat:

De ceva timp tot caut un joc cu tancuri de strategie, din cate imi aduc aminte la tancuri le puteai creste nivelu pana la 3-4 tunuri parca si erau mai multe tanukuri diferite, puteai sa construiesti casa din care iesiau tancurile, si era si o nava spatiala mica rotunda care repara case la tancuri daca era atacata... fara oamenii, jocu e de startegie.

Are cineva idee despre ce joc vorbesc?

3 răspunsuri:
| 8Mile a răspuns:

Daca nu ai jucat inca incearca world of tanks

| Yulyan007 explică (pentru 8Mile):

Nu imi place....si daca nu stii despre e vb, nai de unde sa stii cat de fain e joc care il caut eu...

| Yulyan007 explică (pentru Yulyan007):

Nu stie nimeni?!