| Marian_Daian_1996 a întrebat:

De curand am descarcat metin 2 Hammer. l-am instalat si am jucat putin timp, dupa, l-am inchis. Adoua zi, cand am vrut sa intru din nou scria la Hammer metin 2 Starter, dupa ce am dat START scria : HAMMER: RESTART METIN 2 DAR MERGEA JOCUL. IN SCHIMB CAND MA LOGAM SCRIA:ERROR WHILE CONNECTED TO THE SERVER... AM VRUT SA SCHIMB CH-UL... IAR CAND L-AM SCHIMBAT NU MI-A MAI APARUT UNDE SA MA LOGHEZ. VA ROG AJUTATI-MA PLZZ. FUNDA

Răspuns Câştigător
| Killer32 a răspuns:

Nu este din chestia asta poti sa dai click dreapta si run of administrator
Incat jocu poate porni fara probleme
BAFTA!winking

| Marian_Daian_1996 explică (pentru Killer32):

Multumesc mult, imi merge foarte bine,winking

| Killer32 a răspuns (pentru Marian_Daian_1996):

Vreau sa te intreb ceva
Ai windows 7 de ti-a mers?

| Marian_Daian_1996 explică (pentru Killer32):

Da am win 7 tongue

| Killer32 a răspuns (pentru Marian_Daian_1996):

Aha

8 răspunsuri:
| ValentinFlr a răspuns:

Poate ca e inchis pentru un moment!

| azazel21 a răspuns:

Daca ai windows 7 dai click dreapta si run as administrator daca ai xp il reinstalezi iar daca tot nu merge posteaza pe forum

| QuestionNr1 a răspuns:

Sterge metin2 Hammer, caua peste tot sa nu fie nimic legat de metin2 Hammer iar apoi il descarci din nou.

| casian123 a răspuns:

Si mie imi faci la felcrying