| Seth98 a întrebat:

Salutare,

de curand am deschis un server de metin2.
Modul de joc este clasic, lv max 105, costumele si itemele rare se dropeaza la bossi, ultimul item : beta.

site: www.metin2clasic.com

Ma gandeam sa adaug o mapa pentru cei cu lv peste 105 si sa creasca pana la lv 127. De asemenea, diverse iteme pana lv 127 dar am ramas fara idei...

Ce sugestii aveti?

Multumesc pentru timpul acordat!

Răspuns Câştigător
| azeze a răspuns:

Pai incearca beta arma/armura albastra pentru lv 115 si pentru 127 ceanit arma/armura scuturi lv 81 Anti-Razboinic Scut Sangeros Anti-Ninja Scut Exotic Anti-Sura Scut Caldura
Anti-Saman Scut Lung Negru
Coifuri de niv 100