| Mirea_Cristian_1990 a întrebat:

Salutare, de curand mi-am cumparat o pereche de casti Myria MY8014 insa sunt in situatia in care nu stiu daca ceea ce mi se intampla este o problema sau nu. Casca stanga ( cea din care pleaca firul ) se aude, nu pot spune ca mai tare, dar pe ea se aude basul foarte bine, si parca parca si mai tare, iar pe cea dreapta ca si cum ar fi mai departat. Am inteles de la mama ca o casca ar fi mono una stereo, insa nu stiu ce sa zic. Sa le returnez, sa merg la magazin? Tin sa mentionez ca am garantia, bonul cutia, si tot restul. Ofer funda, multumesc!

Răspuns Câştigător
| Daryus3k2 a răspuns:

Inseamna ca sunt defecte, iti recomand sa le duci la garantie.