| Sebastianjuan a întrebat:

Salutare. De curand mi-am luat BATTLEFIELD 3 pentru a ma juca multiplayer si am realizat ca jocul nu prea vrea sa mearga bine. Toate setarile pe low si de abia ating 50 fps cu urmatoarele specificatii : i5 4460 8Gb ram placa video GT 730 2GB DDR5 128 Biti. Ideea e ca pe internet sunt multi cu pcuri mai slabe si au 60 fps + ca filmeaza. Nu inteleg ce poate avea.

2 răspunsuri:
| Superior a răspuns:

Ai nevoie de o reinstalare de windows si mai important, o noua placa video. GTX 730 este istorie. Cumpara una din urmatoarele placi video in functie de buget. http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/2767418/

| mudokins78 a răspuns:

Ia vezi să nu cumva să îţi lipsească ceva drivere, directx, net framework, Microsoft silverlight, Adobe flash player, etc.
Descarcă şi 3dpchip, după instalare o să îţi arate exact ce drivere ai lipsă. Succes
Funda?