| Bbbionut a întrebat:

Salutare dețin un site de anunțuri uneori ma contactează unii useri la contact și ne spun că se conectează la site cu adresa lui de mail și parola și înta în alt cont da refresh apoe e alt cont.
Știe cineva care se pricepe care e cauza?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Intra pe un site de programatori si pune-ti proiectul asta acolo, ca te ajuta ei sa scrie un cod, pentru a nu mai intra nimeni in contul altora, c asta este risc de furat date personale si poti fii dat in judecata, avand probleme cu Politia cibernetica.

www.upwork.com.au