| AnDyTzU98 a întrebat:

Salutare. Este adevarat ca un xbox 360 poate avea un hard extern? Adica de exemplu cumpar un xbox de 4 gb si imi cumpar un hard extern de 100gb sau mai mult sau mai putin, ar merge?

2 răspunsuri:
| AlexIsAnAI a răspuns:

Da! ( Dacă ai cont de Xbox Live, adaugă-mă, gamertag : AlexIsAnAI )

| AnDyTzU98 explică:

Si cam cat ar costa un hard? Adica as vrea sa am xboxul de 100 gb, si nu. nu am cont de xbox live. Am pus aceasta intrebare deoarece as vrea sa cumpar un xbox.