| LightshotPumnalXZXZ a întrebat:

Salutare fratilor.Ba da nu stiu cum sa instalez gta san andreas ca sa pun sampul si omsi 2, va rog frumos din tot sufletul sa ma ajute cineva.Cand deschid omsi 2 si imi apare interfata dupa ce ii dau start ca sa incarce jocul se incarca ce se incarca jocul iar apoi apar 3 puncte pe ecran si se inchide.Iar gta san andreas si samp nu merg deloc.Eu vreau foarte mult sa le joc, sunt jocurile mele preferate si vreau foarte mult sa ma ajutati.

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Te ajuta mai repede tutoriale de pe YouTube potrivite pentru versiunea de Windows de pe pc-ul/laptop-ul tauhappy

| aumih16 a răspuns:

Reinstaleaza din nou jocul! si o sa mearga!