| GigelFaraNumar a întrebat:

Salutare, imi poate spune cineva plz topul jocurilor cu cea mai buna grafica pentru o tableta cu android? nu conteaza cerintele big grin

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Subway surfer(Un joc destul de popular +grafica este foarte buna si joc si eu si recomand)
2. Temple run 2(Un joc destul de smecher, are o grafica incantatoare.Nu l-am jucat, dar am auzit ca e super)
3.N.O.V.A 3(Un joc cu o grafica de creezi ca te joci pe PC.Recomand!)
4.Angry Birds(Vechi si bun)
5.Asphalt(Un joc very very smecher.L-am jucat si recomand.

| GigelFaraNumar explică (pentru anonim_4396):

Le stiu. Vreau altele

| anonim_4396 a răspuns (pentru GigelFaraNumar):

Nu ai specificat
pe care le stii.