| Jurasim a întrebat:

In legatura cu jocul Clash Royale care a devenit din nou popular in ultima vreme, am un prieten care vrea sa imi dea contul lui de Clash Royale dar sa isi pastreze inca contul de gmail ( google play); exista vreo cale prin care sa pot juca pe contul lui de Clash Royale (sa transfere contul lui de CR pe contul meu de gmail (google play) )? Daca da, ce se intampla cu contul meu activ de Clash Royale? Daca se pierde nu ma intereseaza pentru ca al lui este mai bun. Dau funda~!

Răspuns Câştigător
| YoAndreyCooL a răspuns:

Buna. Trebuie sa iti dea contul lui de Magazin Play. Iar cand ti l-a dat instaleaza-ti Clash Royal pe Telefonul tau si te va intreba daca vrei sa joci cu contul respectiv. Alta cale nu este, sper ca te-am ajutat.

| Jurasim explică (pentru YoAndreyCooL):

Ok, asta stiam, am inteles, deci nu merge sa joc pe contul lui de Clash Royale dar pe gmail-ul meu, fara sa imi dea el gmail-ul lui.