| Marko556 a întrebat:

Salutare,în pubg mobile, cum pot sa nu am recoil la arme? Ca vad unii playeri ca trag lejer, fără recoil, am telefon destul bun, joc cu gyroscope, dar degeaba ca tot se simte recoil-u, dau un exemplu, Levinho, el cum poate trage asa, ce are mai special? Sau de fiecare data când sunt adversari prin apropiere știe în ce direcție să se uite, chiar dacă nu ii apare pe hartă, cum face?

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Poate e foarte atent la sunete de fundal. Multi care vin spate nubis crouched si se aud pasii.