| Cosmin_Ungureanu_1986 a întrebat:

Joc Cs si cand ma conectez la oricare server imi apare aceasta eroare : "Connection to server timed out", dar nu intotdeauna mai am si unele sesiuni de 20-30 min in care pot juca.Am incercat sa scriu in consola comezi de genu cl_timeout 30, 300,999,1,9999 sau sa reduc cl_updaterate dar nu a functionat.De asemenea am incercat sa bag cateva patchuri (v23) sau sa sterg cfg-ul din joc.Alte modalitati nu mai sunt? Va rog ajutati-ma.
Fundita!happy
p.s Am incercat si reinstalrea cs-ului...

Răspuns Câştigător
| dell7 a răspuns:

Ia-ti alt cs sau scrie in cosola rate 25000. (eu iti recomand protocol 47, 48.

1 răspuns:
| dell7 a răspuns:

Imi dai idu tau ca am nevoie de ceva?