| Jo1nnTT a întrebat:

Joc Hammer metin 2 de 1 an. Acum 1 saptamana am donat pentru status si acum 3 zile am donat pentru mod >>> Status-ul a venti dar modul nu;-w am facut un topic pe forum la care mi s-a spus ca trebuie sa retrimit mailul l-am retrimis dar in zadar. Ce sa fac ca sa il primesc;-w Cel mai rapid si bun raspuns primeste funda

Răspuns Câştigător
| HorrorLife a răspuns:

Da si mie mi s-a intamplat asta si e cam nasol deci daca ai luat status nu trebuie sa mai iei si mod ca nu merg amandoua cel putin asa am inteles

| Jo1nnTT explică (pentru HorrorLife):

Dar nu, le-am luat separat dar mi-am uitat parola de la gmail si am donat pentru mod de pe alta adresav poate sa influenteze cu cv?

| HorrorLife a răspuns (pentru Jo1nnTT):

Nu influenteaza cu nimic dar daca ai uitat nu poti sa acceptzie donatia pentru mod sper ca te-am ajutat big grin

3 răspunsuri:
| HorrorLife a răspuns:

:*