| Gabriel21073 a întrebat:

Salutarehappy joc Minecraft si vr sa stiu cum se numeste modul acela. exemplu am un Pickexe in mana si se sparge si nu mai vr sa deschid inv sa il duc inapoi in mana si sa vina automat?

5 răspunsuri:
| RaulRusuSmite a răspuns:

Http://www.skydaz.com/inventory-tweaks-mod-installer-for-minecraft-1-5-1/ asta e si daca esti pe alata versiune cauta la skydaz installer versiunea ta si iatil ca modul se numeste Inventory Tweaks! Sper ca ti-am fost de ajutor!

| RaulRusuSmite a răspuns:

Inventory Tweaks! il gasesti aici http://www.skydaz.com/inventory-tweaks-mod-installer-for-minecraft-1-5-1/ si iti recomand sa iti iei pe exe si dai doar pe el la instal si gata ti se va intsala direct! Sper ca ti-am fost de ajutor.

| Gabriel21073 explică:

Poti sa imi spui ce mod mai trebuie?

| Gabriel21073 explică:

Nu sti cu sa fac sa marga pe sv?