| bihepi a întrebat:

Joc pe serverul de SA:MP Ruby Nephrite si am ceva ore jucate, mai exact 135, 13 ore. M-am gandesc sa aplic in factiunea School Instructors. Insa, ma impiedica cel mai simplu lucru: nu mi se instaleaza cleo-ul, si cmd-ul pentru instructori. Efectiv nu merge. Nu vreau keybinder inca, pentru ca e greut pentru inceput. Am instalat asa CMD-ul: Am descarcat setup-ul de la cleo 4.3 pe desktop, iar cleo-ul in sine l-am pus in folder-ul cu GTA San Andreas. Am instalat SA:MPFuncs si l-am bagat tot acolo, in folder-ul cu GTA San Andreas, nu in, Cleo, nu in SA:MP. Am instalat CMD-ul asta: http://forum.nephrite.ro/....../index.php pentru ca pe asta il folseste tot server-ul. L-am bagat in folder-ul Cleo, care avea ceva fisiere in el. Tin sa mentionez ca CMD-ul era doar un Notepad cu textul propriu-zis si ceva text ciudat. Nu am modicficat nimic. De ce nu functioneaza? nu am pus eu ceva la locul lui? Daca nu ati inteles ceva, intrebati-ma si va explic. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| EMKing a răspuns:

Eu zic sa folosesti totusi keybinder, daca tot nu iti merge CMD-ul.