| JusTicE a întrebat:

Salutare la toti! Am si eu o problema... Mi-am cumparat o casca cu microfon si cand vorbesc la microfon merge, dar eu aud in boxe nu in casti. la toate : pe mess pe skype pe mumble, team speak si cand ascult muzica : bs player, winap, etc tot in boxe aud... Si vreau sa il fac sa aud doar in casti sunetul. Eu la unitate am 6 'gauri' pentru mufele la boxe, boxele au 3 mufe, 1 verde, 1 portocalie, 1 neagra. Culorile la 'gauri' : Roz-Mic, Verde- L-out, Albastru- L-in, Cenusiu- SS-Out, Portocaliu- CS-Out, Negru-RS- Out. Si castile cu microfonul: Casca- mufa neagra, microfon- mufa rosie.Si nu stiu cum sa procedez, sa aud doar in casti. De exemplu cand bag un fir din cele 3 ale boxelor sau al castilor imi apare ceva sa bifez: Line In Mic In Headphone Front Speaker Out Rear Speaker Out Center/Subwoofer Speaker Out Side Speaker Out Si deasupra scrie 6CH Speaker, e sistem: Subwoofer si 5 boxe mai mici, si la una din cele mici are sa dai volumul mai tare mai incet si ea mai are o intrare in ea care arata o casca pe ea. O fi vreo setare speciala sa aud in casca? Ajutati-ma va rog daca stiti. Multumesc.

1 răspuns:
| JusTicE explică:

Control Panel si dupa?,,,