| nastaserazvan00 a întrebat:

Salutare la toti TPU ma puteti ajuta sa scap de ban la counter strike extrem 1.6 pe vaslui.cs16.ro.

3 răspunsuri:
| RememberTinKode a răspuns:

Te ajut eu, cauta-ma la sleeky_sleeks, zi-mi cu ce problema ma cauti
vali1616 tu nu stii pe ce planeta traisti, nici ip nu cred ca stii ce inseamna.

| vali1616 a răspuns:

Depinde ce gen de ban ai luat(destroi sau simpla blocarecar este pe ip sau pe nume). Daca iei ban pe ip trebuie sa dai 1 restart la pc. Daca iei ban pe nume trebuie sa modifici numele. Daca iei destroi atunci reinstaleaza Cs.

| Jorah a răspuns (pentru vali1616):

Esti terminat ma, nu e cs de tine oh go on