| SedeeX a întrebat:

Salutare Lume! Acum vreo 1 an mi-am scos un counter strike 1.6 dar nu mai stiu cum se numeste aproape orice arma avea luneta, si m4a1 avea una si ak47 era cachiu cu negru parca si avea o luneta patrata si in mijloc ca un fel de tinta...chiar si mp navy avea luneta... Ajutor nu mai stiu de unde sa-l scot sau cum se numeste!

Răspuns Câştigător
| CiumacAndrei a răspuns:

Nu prea stiu de ce cs vb, dar uite aici unul bun pe care il folosesc: http://www.freakz.ro/......19660.html