| CAMIOANIEEE a întrebat:

Salutare lume am 3 intrebari legate de transformers 2:

1big grine ce nu-mi arata alte caratere de exp:am vazut pe youtube tf 2 cu decepticonul sondwave si mie nu mi-l dau sau tot pe youtube cu autobotul sideswipe

2big grine ce nu ma lasa sa joc online imi zice:Your license key is be invald.Please contact support.

3:Cum fac sa am caratereleu G1? Pe ce apas?

PS:daca raspundeti bine la macar 2 intrebari va dau funda+vot!

Răspuns Câştigător
| TeoTudor a răspuns:

Acele caractere nu se castiga in transformers2winking acele caractere le iei dupa net si le introduci in folderul cu caractere! De ex eu am optimus prime G1 si MegatronG1 Soundwave SidesWipe Arcee(gemenii)Si mai multi! Bafta la cautare!

2 răspunsuri:
| TeoTudor a răspuns:

Apropo mai intra si tu pe Mess plz