| Danutzu78 a întrebat:

Salutare lume! Am Instalat call of Duty 4 Modern Warfare si l-am instalat... dupa ce l-am instalat, cand sa intru in el... mi-a aparut o eroare. Aceasta este eroarea: [This application has failed to start because d3dx9_34.dll wa not found.Re-installing the application may fix this problem.]. Aceasta a fost eroarea! Va rog din suflet, ajutati-ma! Cina ma rezolva ii dau Funda+vot! ajutati-ma va rog!

Răspuns Câştigător
| Cornellp a răspuns:

Poti instala un DirectX nou de pe net, sau pe google scrii ''d3dx9_34.dll download" downloadezi si gata. Posibil sa iti mai ceara file-uri de aste dll. Faci exact la fel.Nu conteaza unde il downloadezi.

| Danutzu78 explică (pentru Cornellp):

A mers mersi big grin

| Cornellp a răspuns (pentru Danutzu78):

Cu placere