| DraionoDragos a întrebat:

Salutare lume, am si o intrebare...
As vrea sa imi deschid o firma sa zicem asa... cu hosturi pe minecraft va dau un exemplu cum este kekshost asa as vrea si eu sa fac si eu. Aveti cumva idee cum pot face si eu?(neclaritati la acesta intrebare vorbim in comentarii)

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Pai iti faci un srl, asta se rezolva usor dupa ce ridica starea de alerta. Dar ai bani de investitie? Iti trebuie spatiu unde sa bagi serverele, serverele in sine, admininstratori care sa le tina functionale si licente.