| PkMc a întrebat:

Salutare lume.
Fac videouri pe youtube si am mare nevoie de putin ajutor...
Am nevoie de un program care sa inregistreze si sunetele de la joc.
Ce sa fac pentru ca folosesc fraps si nu imi inregistreaza sunetele din jocuri.

Răspuns Câştigător
| costyflamebossulbossilor34 a răspuns:

Incearca sa iei Fraps cu crack alea sunte cele mai bune. Dupa ce il instalez te duci la movies si bifeaza Record Win (ce windows ai tu) sound

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Inveti sa folosesti Fraps.

| Asiris23 a răspuns:

Esti praf.laughing)) Downloadeaza Bandicam frate, bandicam e full hd, nu are lag, merge ca lin, filmeaza si 5 ore daca vrei nonstop, poti pune pauze etc, si cel mai misto la bandicam: Toata grafica HD si tot e setat in asa fel incat nu ocupa aproape nimic, deci ai n film facut asa de 10 min sa zicem full HD sunete grafica etc si ocupa max 50 Mb straight face Este epic :X Funda?; o3