| Constantin_Aurelian_1992 a întrebat:

Salutare lume! Hristos a înviat! Recent mi-am cumpărat un volan pentru PC myria mg7402 și l-am conectat la PC, până aici totul bine, sa instalat dirverul singur, și când am intrat în Farming Simulator 2017 a apărut problema, in loc sa se vireze ușor rotile la vehicule, se virează ca și cum as fi pe buteane, adică brusc și viraj maxim, ce sa fac, help!

Răspuns Câştigător
| zShad0w a răspuns:

Pai, am avut si eu o "problema" sa-i spun asa. Daca ai un buton pe volan numit "MODE" apasa-l. La mine a mers in Euro Truck Simulator 2. Sper sa iti mearga big grin

| Constantin_Aurelian_1992 explică (pentru zShad0w):

Mulțumesc, acesta era problema

1 răspuns: