| anonim_4396 a întrebat:

M-am gandit sa imi cumpar GTA IV, dar mai intai trebuie sa aflu daca mai trebuie sa cumpar si alte piese.Deci am 4 GB RAM, placa video ATI RAEDON 4500 HD SERIES, si procesor AMD Athlon II Dual-Core M300 2 GHZ. Deci am nevoie de piese noi sau nu?

2 răspunsuri:
| Memories a răspuns:

Man nu stiu cum sa iti zic exact ce iti trebuie dar uite ai pe site-ul asta http://www.systemrequirementslab.com/cyri/intro.aspx

iti zice ca trebuie sa instalezi un program iar apoi iti alegi jocul care vrei iar el iti spune ce iti trebuie ca sa iti mearga jocul.
Eu il folosesc si ti-l recomand

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Piesele noi nu sunt o necesitate dar cu siguratnta sa iti iei inte dual-core nu amd si nu are rost anul asta apare gta V asteapta pana la lansare bafta!