| ReTz a întrebat:

Salutare, ma adresez in special gameri-lor si persoanelor care se pricep foarte bine la laptop-uri happy.Am un laptop de 4gb Ram, procesc intelcore i5, 2.50 ghz si placa video e incorporata Chipsed Hd Family 1700 aprox. memory.Eu joc de curand Dota2 si acum intrebarea mea este, de ce dupa cateva meciuri de incalzeste pe in partea stanga, la procesoare cred, (pe acolo pe unde sufla aerul cald) si in partea dreapta e rece? Vreau sa stiu daca se poate pune ceva, un suport, ceva sa nu mai sufle aerul pe birou, sa poata elimina aerul si sa nu se mai incalzeasca? De unde as putea comanda si cam cat m-ar costa?

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Nu. Vrei masina de gaming, iti faci un desktop. La laptop poti lua un cooling pad, dar sint niste flasnete alea, bani aruncati degeaba. Ceva in genul asta, daca tii musai - http://www.pcgarage.ro/......epal-cmc3/ (cod de reducere: 92WQ7UMX