| anonim_4396 a întrebat:

Salutare! Mai pot viziona un video/muzica de pe Youtube daca are acea restrictie "Videoclipul nu este disponibil?
Videoclipul include conținut de la Muyap. Nu este disponibil în țara ta„? [ doresc seriozitate si fara caterinca ]

2 răspunsuri:
| Alverto a răspuns:

Nu, dacă spune asta pur și simplu nu ai ce face. Doar dacă îl găsești pe alta platforma cum ar fi Facebook.

| Anonimul8091231 a răspuns:

Din pacate, nu cred ca il vei mai putea vedea. Dar nu te lasa. Daca ai mai multe conturi, incearca sa il cauti poate va merge. Poate ai o eroare pe contul tau si de aceea nu merge, si va merge pe alt cont.