| GrozaGiusepe1980 a întrebat:

Salutare membrii ai comunitatii Toti Pentru Unu. As dori sa-mi dati si mie o lista cu jocuri care pot rula pe urmatoarea configuratie:
- 3064 mb RAM (3 Gb)
-Procesor Intel(R) Core(TM) 2 CPU 1. 86Ghz (2GPUs)

Multumesc, dau funda.

3 răspunsuri:
| alexboss2020 a răspuns:

1.Mai bagati si tu 1 gb ram ca sa ai 4 ca 3 suna cam ciudat.
2.Nu mi-ai spus ce placa video ai, presupun ca ai placa video integrata
3. Poti rula CS GO, DOTA 2, ZULA, LOL, FIFA 14, GTA IV, NFS MOST WANTED 2(setari very low), Assassins Creed 3, sunt mai multe jocuri dar incearca si tu si vezi

| GrozaGiusepe1980 explică (pentru alexboss2020):

Da, e integrata dar doresc sa-mi cumpar o placa dedicata de 2 GB. Stiu ca suna cam ciudat 3GB ram dar mi-am cumparat pc-ul setup cu 1Gb si mi-am mai adaugat eu 2Gb. Multumesc pentru raspuns.