| Iulian231 a întrebat:

Mi-a dat un prieten un cont de steam cu 5 € are doar cs go pe el.Am băgat steam guard pe el.El il mai poate accesa daca mai stie numele si parola? Sau poate schimba parola fara ca eu sa stiu? Mentionez ca contul e facut cu emailul lui. Multumesc happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca poate dovedi ca i-a fost furat (chiar daca poate nu a fost) il poate recupera orice ai incerca tu sa faci, facand un ticket.

2 răspunsuri:
| StGaLLa a răspuns:

Daca ai schimbat mailu si pass el nu mai poate avea acces poate doar face intre da si nu intre cunescatori ai tradelui pe steam si conturi csgo ca sunt eagle si am vandut multe da nu am facut faptul ca poti face un ticket la valve sa zici ca ti-a fost spart contul si sa aduci dovezi ca acela este contul tau furat gen de asta uni intermediarii nu prea fac ca nu au rost sau din astea

| hkkshddd a răspuns:

Schimba adresa de e-mail, schimba parola. Eu mi-am uitat parola steam si am intrat pe google la conectare steam si am apasat forgot password, am scris acolo codul de la steam guard si dupa iti scrie sa pui o noua parola, dar ca sa schimbi parola din setarile steam nu stiu cum se face ca sunt incepator, dar tu poti cauta sa vezi.