| Cipryka115 a întrebat:

Salutare... Mi-am cumparat Euro Truck Simulator 2 de pe Steam si l-am instalat. Vreau sa ma joc multiplayer. Am descarcat aia pentru multiplayer si cand vreau sa o instalez, ma pune sa aleg fisierul unde este ETS 2.. M-am uitat pe youtube. si imi arata ca il gasesc in >C- Program >>>file-SteamSteamappscommon si sa aleg de acolo. Problema este ca in >steam steamapps nu imi apare,, common". Din ce cauza. Cum pot face sa ma joc multiplayer?

4 răspunsuri:
| CAMIOANIEEE a răspuns:

Unde ai instalat ETS 2-ul? Acolo trebuie să fie executabilul ets2.exe.Scrie în bara de căutare euro truck simulator și ar trebui să-ți găsească

| Cipryka115 explică (pentru CAMIOANIEEE):

E instalat prin steam...

| CAMIOANIEEE a răspuns (pentru Cipryka115):

Păi da, fie că e piratat sau cumpărat, e instalat undeva.

| Cipryka115 explică (pentru CAMIOANIEEE):

Am rezolvat treaba aia, dar acum imi apare când dau să îl pornesc o chestie cu,, command line ". De asta nu stiu cum sa mai scap.