| FlorentinFlorys a întrebat:

Mi-am facut si eu un canal de Youtube acum recent, in care filmez si postez jocul league of legends si, as vrea sa stiu cum as putea avea mai multe vizualizari si subscriberi. Stiu ca acum e mult mai greu cu Youtubeul deoarece s-a schimbat foarte mult in decursul acestor ani. dar nah am zis sa-mi incerc norocul!

Daca doriti sa facem schimb de subscriberi si de like-uri, acesta este canalul meu de Youtube :
https://www.youtube.com/watch?v=IKC71oURBOk

Subscribe + Like dati si un com si am sa dau back imediat ce am sa vad comentariul!
Va Multumesc!

2 răspunsuri:
| alexboss2020 a răspuns:

Este un video destul de bun calitativ, dar nu o sa poti sa faci mare lucru deoarece nimeni nu o sa se uite daca postezi videourile in 720p! Pune in 1080!