| GligorAdrian a întrebat:

Salutare!
Mi-am facut un server de minecraft si incerc sa creez un kit (kit start).
Am reusit sa il creez dar de la plugin protectia mea este generata cu comanda /ps get ca si NBT: 2, iar cand am creat kit-ul cu protectia in inventar avea NBT: 2 dar cand da oricine, chiar si eu /kit start primim protectia cu NBT: 1 si nu functioneaza.
Stie cineva cum pot sa adaug protectia la kit si sa o primesc protectie?
Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| AnimeLuverBoi a răspuns:

Eu stiu funda si iti spun

| GligorAdrian explică (pentru AnimeLuverBoi):

Am observat ca sti raspunsurile la tot si ai acces la orice, doar ca oferi raspunsul daca primesti funda, desi nu ai primit nici o funda.
Astept un raspuns serios. Multumesc happy

| AnimeLuverBoi a răspuns (pentru GligorAdrian):

Se cauta pe google prietene